Магазин «Світ конструкторів» - оригінальні конструктори для дітей від LEGO®

магазин конструкторів lego

Дитячі конструктори Лего – без сумніву, один із невід’ємних інструментів прогресивного розвитку у ранньому віці. Не новина, що подібні іграшкові конструкції інтенсивно розвивають логічне мислення, творчі здібності, впливають на дрібну моторику. Доволі часто іграшки Лего моделюють певну проблему і допомагають дитині знайти рішення у тій чи іншій життєвій ситуації. Важливо й те, що дитячі конструктори створюються за принципом рольових ігор, тобто дозволяють малечі спробувати себе у певній професії (пожежника, лікаря, тощо).

Зважаючи на популярність та важливість такої продукції, ми створили «Лего Світ» - перший спеціалізований магазин оригінальної продукції Лего у Львові.

конструктори lego для дітей

Наша першочергова місія

Подарувати малечі радість від користування улюбленою іграшкою, сприяти інтенсивному розвитку дитини, спростити дорослим процес вибору іграшки, а також популяризувати справді якісний продукт не лише у місті, але й на території всієї країни.

З огляду на це, «Світ конструкторів» також розвиває активну діяльність власного інтернет-магазину, щоб споживачі із будь-якої точки України могли швидко і без зайвих зусиль придбати якісні конструктори для дітей.

Чому саме наш магазин LEGO®?

всі конструктори lego в наявності
vip club знижки на lego
безкоштовна доставка конструкторів lego

Ми впевнено підтримуємо кращі стандарти якості всесвітньо відомої компанії LEGO®. Відтак, 80-річний досвід та успішна реалізація іграшок у 130 країнах світу дає впевнену гарантію безпеки та екологічності усіх матеріалів, з яких виготовляють конструктори для дітей. Датський бренд «Лего» - це завжди відповідність останнім світовим трендам. Споживач може обирати іграшку з елементами улюблених фільмів, серіалів, мультиків, тощо.

Зазначимо також, що на сторінках інтернет-магазину «Світ конструкторів» ви знайдете чимало корисної та цікавої інформації, яка зробить процес купівлі конструктора більш компетентним та цільовим. Розділ «Статті» регулярно поповнюється цікавими публікаціями про останні новинки у світі іграшкових конструкторів, неймовірні рекорди та найбільш вражаючі історичні факти про конструктори для дітей.

Завітайте до магазину «Світ конструкторів» у Львові і зробіть перший крок на шляху до правильного розвитку дитини!

Що про нас кажуть наші покупці

Всі відгуки
Залишити відгук 
Юрий 28.08.2017

Спасибо за лучший Pick a brick магазин в Украине :)

Світ конструкторів, Олександр 16.08.2017

Друзі! Відгуки нижче ми перенесли з попередньої платформи сайту. Тож не дивуйтесь , що всі вони створені одним числом. Ще більше відгуків на нашій сторінці https://www.facebook.com/lvbrick.com.ua Приєднуйтесь та залишайте свої :)

Христина 16.08.2017

Ввічливий персонал,швидка доставка.Дуже зручно і якісно.Рекомендую!!!

Батори Анна 16.08.2017

Кожного разу отримую величезне задоволення вiд якостi товару та обслуговування. Дякую, Легосвiт! )))