Магазин «Світ конструкторів» - оригінальні конструктори для дітей від LEGO®

магазин конструкторів lego

Дитячі конструктори Лего – без сумніву, один із невід’ємних інструментів прогресивного розвитку у ранньому віці. Не новина, що подібні іграшкові конструкції інтенсивно розвивають логічне мислення, творчі здібності, впливають на дрібну моторику. Доволі часто іграшки Лего моделюють певну проблему і допомагають дитині знайти рішення у тій чи іншій життєвій ситуації. Важливо й те, що дитячі конструктори створюються за принципом рольових ігор, тобто дозволяють малечі спробувати себе у певній професії (пожежника, лікаря, тощо).

Зважаючи на популярність та важливість такої продукції, ми створили «Лего Світ» - перший спеціалізований магазин оригінальної продукції Лего у Львові.

конструктори lego для дітей

Наша першочергова місія

Подарувати малечі радість від користування улюбленою іграшкою, сприяти інтенсивному розвитку дитини, спростити дорослим процес вибору іграшки, а також популяризувати справді якісний продукт не лише у місті, але й на території всієї країни.

З огляду на це, «Світ конструкторів» також розвиває активну діяльність власного інтернет-магазину, щоб споживачі із будь-якої точки України могли швидко і без зайвих зусиль придбати якісні конструктори для дітей.

Чому саме наш магазин LEGO®?

всі конструктори lego в наявності
vip club знижки на lego
безкоштовна доставка конструкторів lego

Ми впевнено підтримуємо кращі стандарти якості всесвітньо відомої компанії LEGO®. Відтак, 80-річний досвід та успішна реалізація іграшок у 130 країнах світу дає впевнену гарантію безпеки та екологічності усіх матеріалів, з яких виготовляють конструктори для дітей. Датський бренд «Лего» - це завжди відповідність останнім світовим трендам. Споживач може обирати іграшку з елементами улюблених фільмів, серіалів, мультиків, тощо.

Зазначимо також, що на сторінках інтернет-магазину «Світ конструкторів» ви знайдете чимало корисної та цікавої інформації, яка зробить процес купівлі конструктора більш компетентним та цільовим. Розділ «Статті» регулярно поповнюється цікавими публікаціями про останні новинки у світі іграшкових конструкторів, неймовірні рекорди та найбільш вражаючі історичні факти про конструктори для дітей.

Завітайте до магазину «Світ конструкторів» у Львові і зробіть перший крок на шляху до правильного розвитку дитини!

Що про нас кажуть наші покупці

Всі відгуки
Залишити відгук 
Наталія 31.10.2017

Брала детальки на сайті bricklink. Швидкі відповіді та доставка, ввічливий персонал . Дякую!

21.05.2019

Спасибо за информацию!!!!!

Світ конструкторів, Олександр 16.08.2017

Друзі! Відгуки нижче ми перенесли з попередньої платформи сайту. Тож не дивуйтесь , що всі вони створені одним числом. Ще більше відгуків на нашій сторінці https://www.facebook.com/lvbrick.com.ua Приєднуйтесь та залишайте свої :)

Юрий 28.08.2017

Спасибо за лучший Pick a brick магазин в Украине :)